Супроводження бізнесу в Україніюридичне, бухгалтерське та кадрове супроводження бізнесу, консультація юриста, бухгалтера, кадровикаЗахист інтересів фізичних осіброзірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна, поновлення на роботі тощо
Розробка та аналіз договорів та інших юридичних документівскладання та аналіз договорів купівлі-продажу, поставки, надання послуг, виконання робіт та іншихПредставництво інтересів юридичних та фізичних осіб у судіпредставництво інтересів в господарських, адміністративних, загальних судах всіх інстанцій
Супроводження роботи з банкамиреєстрації кредитних договорів з нерезидентами, використання документарних операційСтягнення боргу в судовому порядкустягнення заборгованості (боргу) з юридичних осіб і фізичних осіб, на всіх етапах
Реєстраціяреєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, торгової марки, громадської організації і т.д.Представництво інтересів в МКАСпредставлення інтересів в Міжнародному Комерційному Арбітражному Суді при ТПП України
Ліквідаціяприпинення юридичної особи внаслідок ліквідації, ліквідація фізичної особи – підприємцяВизнання і виконання рішень іноземного суду на території України та за її межамивизнання і виконання рішення іноземного суду як на території України, так і за її межами

Розробка та аналіз договорів та інших юридичних документів

Наша Компанія має великий досвід розробки та аналізу юридичних документів.

Робочі мови: російська, українська, англійська, французька. Документи можуть складатися відразу двомовними (щоб не робити потім спеціально завірений переклад).

Документи, які може розробити і/або проаналізувати наша Компанія включають, у тому числі, наступні:

1.  Договори, в тому числі зовнішньоекономічні:

  • Купівлі-продажу (поставки)

Зазвичай до зовнішньоекономічних договорів ми розробляємо повний комплект типових документів, таких як, інвойси, накладні, оскільки через особливості валютного і митного законодавства неправильно складений або заповнений документ може стати причиною проблем з митним оформленням товару («розмитненням») або проблем із здійсненням оплати/зарахуванням виручки за товар.

  • Надання послуг/виконання робіт (у тому числі, агентські договори/договори доручення / договори комісії, а також договори підряду/субпідряду)

До таких зовнішньоекономічних договорів ми також готуємо акти прийому-передачі наданих послуг/виконаних робіт, звіти агента/комісіонера, щоб уникнути проблем з валютним контролем банку при здійсненні оплати/зарахування виручки за отримані/ надані послуги, отримані/виконані роботи.

  • Оренди/суборенди/надання в користування майна на інших підставах.
  • Зберігання (в тому числі, відповідального зберігання).
  • Трудові договори / контракти, в тому числі контракти (трудові договори) з нерезидентом (необхідний документ для отримання дозволу на працевлаштування нерезидента).
  • Ліцензійні договори та договори франчайзингу (комплекс договорів про передачу права на використання торговельної марки, ноу-хау, використання комерційного найменування).
  • Інші договори.

 

2. Претензії до контрагента, який порушив господарські зобов'язання.

Одним з досудових способів врегулювання спору з контрагентом є відправлення йому в передбаченому законодавством України порядку письмової претензії. Попередня відправка претензії контрагенту є необов'язковим, проте дієвим засобом, так як правильно складена претензія часто дозволяє врегулювати спір без звернення до судових органів, тим самим заощаджуючи час, гроші і дозволяючи зберегти нормальні відносини з контрагентом.

Наші фахівці складуть текст претензії згідно норм законодавства і допоможуть розрахувати всі штрафні санкції, передбачені законодавством та/або договорами з Вашими контрагентами.

3. Позовні заяви, апеляційні скарги, касаційні скарги, відзиви, інші документи цивільного, господарського та адміністративного процесів.

4. Інші юридичні документи в залежності від потреб наших клієнтів.

Наші клієнти

hesburger
rocs
CreditEuropeBank
himom
cafe_dragee
db

Наши клиенты

hesburger
rocs
CreditEuropeBank
himom
cafe_dragee
db
Facebook Twitter Google+