Супроводження бізнесу в Україніюридичне, бухгалтерське та кадрове супроводження бізнесу, консультація юриста, бухгалтера, кадровикаЗахист інтересів фізичних осіброзірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна, поновлення на роботі тощо
Розробка та аналіз договорів та інших юридичних документівскладання та аналіз договорів купівлі-продажу, поставки, надання послуг, виконання робіт та іншихПредставництво інтересів юридичних та фізичних осіб у судіпредставництво інтересів в господарських, адміністративних, загальних судах всіх інстанцій
Супроводження роботи з банкамиреєстрації кредитних договорів з нерезидентами, використання документарних операційСтягнення боргу в судовому порядкустягнення заборгованості (боргу) з юридичних осіб і фізичних осіб, на всіх етапах
Реєстраціяреєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, торгової марки, громадської організації і т.д.Представництво інтересів в МКАСпредставлення інтересів в Міжнародному Комерційному Арбітражному Суді при ТПП України
Ліквідаціяприпинення юридичної особи внаслідок ліквідації, ліквідація фізичної особи – підприємцяВизнання і виконання рішень іноземного суду на території України та за її межамивизнання і виконання рішення іноземного суду як на території України, так і за її межами

Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб у суді

Наша юридична компанія допоможе відстояти Ваші права та інтереси у суді при розгляді цивільних спорів, суперечок, що випливають із трудових правовідносин, господарських спорів у зв'язку з невиконанням договірних зобов'язань, корпоративних спорів між власниками, адміністративних спорів при оскарженні рішень органів державної влади.

  Ми пропонуємо Вам представництво інтересів в місцевих судах (господарських, адміністративних, загальних судах), апеляційних судах (загальних, господарських, адміністративних судах), касаційних судах (Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ) і у Верховному суді України, а також в третейських судах і в Міжнародному комерційному арбітражі при Торгово-Промисловій Палаті України.

  Фахівці нашої компанії допоможуть Вам юридично грамотно оцінити ситуацію, а також перспективи судового розгляду, на етапі досудового врегулювання проведуть переговори і виконають всі передбачені законодавством дії для вирішення спору мирним шляхом.

  При неможливості досягти компромісу складуть необхідні процесуальні документи, в залежності від ситуації, що склалася, такі як: позовну заяву, відзив на позовну заяву, зустрічну позовну заяву, апеляційні та касаційні скарги, претензії, клопотання, пояснення, заяви, а також інші документи.

  І, звичайно, будуть безпосередньо відстоювати Ваші інтереси на судових засіданнях відповідно до обраної стратегії.

  Як правило, наші послуги носять комплексний характер і включають такі елементи:

Оцінка перспективності судової справи

Аналіз ситуації та документів на предмет досяжності цілей Клієнта. Письмовий та / або усний висновок щодо методів, перспективності та вартості захисту інтересів в позасудовому та судовому порядку, а також подальша можливість виконання рішення суду.

Розробка плану захисту інтересів Клієнта

Аналіз ситуації та підготовка декількох можливих сценаріїв її розвитку. Розробка плану дій залежно від подій, рішень суду, дій опонента і намірів Клієнта.

Складання позовної заяви, відзиву на позовну заяву

Аналіз ситуації та наданих документів. Складання позовної заяви для подачі в суд. У разі, якщо Клієнт є відповідачем по справі - розробка відкликання на позовну заяву.

  Підготовка інших процесуальних документів

Підготовка апеляційних скарг, касаційних скарг, заяв, протестів, клопотань та інших процесуальних документів.

  Досудове врегулювання спору

Представництво в досудовому і в позасудовому врегулюванні спору. Участь в переговорах з опонентом з метою з'ясування позицій, оцінки ситуації, досягнення компромісу та укладання мирової угоди.

Представництво в суді

Участь в судових засіданнях для захисту інтересів Клієнта.

Представництво у виконавчому провадженні

Представництво у Державній виконавчій службі. Участь при опису, арешті, вилученні майна боржника. Участь в організації торгів для продажу майна боржника. Оскарження дій (бездіяльності) державного виконавця.

Ви можете обрати як комплекс послуг, так і певну послугу з наведеного переліку, яка необхідна Вам в конкретний момент.

Наші клієнти

hesburger
rocs
CreditEuropeBank
himom
cafe_dragee
db

Наши клиенты

hesburger
rocs
CreditEuropeBank
himom
cafe_dragee
db
Facebook Twitter Google+