Розробка договору на виконання робіт (підряду)

Юридична компанія “Перша Юридична” більше ніж 11 років зарекомендувала себе такою, що спеціалізується на врегулюванні договірних відносин різного характеру. Нашими послугами завжди залишаються задоволені як фізичні особи так і великі компанії з іноземними інвестиціями. 

Договори на виконання робіт або договори підряду є одними з найбільш поширених в Україні. Їхньою особливістю є передусім наявність певного результату, який обов’язково має виникнути після завершення виконання роботи та бути переданий замовнику. Водночас, наявність результату є принциповою відмінністю договору підряду від договору про надання послуг. 

Також варто відзначити, що право на виконання певного виду робіт підрядником має бути підтвердженим відповідною ліцензією (дозволом, сертифікатом щодо), яка має бути чинною на момент укладання договору та виконання робіт. 

Наші спеціалісти завжди радять максимально детально регламентувати у договорі про виконання робіт предмет договору, строк виконання робіт, вартість робіт, порядок прийому-передачі робіт від підрядника до замовника, порядок усунення недоліків, гарантійні зобов’язання, відповідальність за несвоєчасне виконання зобов’язань тощо. Однак кожен клієнт та його ситуація є унікальною, тому в залежності від характеру правовідносин, ми завжди пропонуємо включити до договору підряду й інші умови. 

Також наші фахівці можуть провести авторизацію майбутнього контрагента клієнта, що включає в себе перевірку контрагента у публічних реєстрах (Реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиний державний реєстр судових рішень, Державний реєстр боржників тощо), перевірку повноважень керівника контрагента на укладення договору, історія господарської діяльності контрагента тощо. Авторизація контрагента є запорукою успішних ділових відносин між сторонами договору.

Звернувшись до Юридичної компанії “ Перша Юридична ” за послугою з розробки договору на виконання робіт (підряду) Ви отримаєте індивідуальний підхід та якісний результат!