Про Нас


First Legal – українська юридична компанія, що спеціалізується на профессиональномоказании послугу сфері налогооблажения і юриспруденції

Пріоритетним завдання нашої компанії є повноцінна підтримка інвесторів (у тому числі, іноземних), які мають намір розпочати, або вже здійснюють, господарську  діяльність на території  України, а саме: надання різноманітних юридичних, бухгалтерських, кадрових послуг, починаючи від початкової консультації та вирішення організаційних питань для старту Вашого бізнесу і закінчуючи комплексним супроводженням господарської діяльності.

Ще на етапі «оцінки всіх за і проти» наші фахівці нададуть Вам необхідну для прийняття рішення інформацію, що має відношення до Вашої майбутньої діяльності, допоможуть обрати відповідну організаційно – правову форму, визначитись з оптимальною системою оподаткування з урахуванням «підводних каменів» вітчизняного податкового законодавства та практики його застосування податковими та судовими органами України.


З почату здійснення господарської діяльності, ми надаватимемо Вашій компанії повне юридичне, бухгалтерське та кадрове супроводження.


Юридичне супроводження

Включає в себе, в залежності від потреб клієнта:

– – Розробку типових договорів для роботи з Вашими контрагентами, перевірку коректності заповнення договорів перед їх підписанням, аналіз проектів договорів, запропонованих Вашими контрагентами, складання протоколів розбіжностей, узгодження умов договорів з Вашими контрагентами, контроль за виконанням чинних договорів (складання актів виконаних робіт, що підтверджують надання послуг, узгодження документів з банками, контрагентами і т.і.). Зазначені вище послуги стосуються, в тому числі:

  • договорів щодо передачі прав на торговельну марку в межах України (з урахуванням особливостей Українського та міжнародного законодавства);
  • договорів на поставку обладнання та сировини;
  • договорів оренди/суборенди;
  • інших договорів, що можуть знадобитись у процесі здійснення господарської діяльності (на перевезення і надання експедиційних послуг, телекомунікаційних послуг, кредитні договори, договори іпотеки/застави  і т.і.).

– Надання юридичних консультацій з питань, пов’язаних з поточною господарською діяльністю.

– Надання послуг, пов’язаних з митним оформленням імпортованого/експортованого товару (у тому числі, супровід акредитації, переакредитації, узгодження запитів, що подаються митниці, з брокерами, супровід оформлення дозвільної документації та митних процедур (узгодження із брокерами).

– Супровід процедур реєстрації, перереєстрації, внесення змін до реєстраційних та інших документів (у тому числі,збільшення статутного капіталу), отримання необхідних довідок, свідоцтв в державних органах тощо.

– Аналіз контрагентів та їх перевірка за Єдиним державним реєстром судових рішень, Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Такий аналіз включає, як попередню перевірку та аналіз інформації, отримано з відповідних баз з відкритим доступом, так і перевірку повноважень уповноважених осіб Ваших партнерів на підставі аналізу установчих та реєстраційних документів, в тому числі безпосередньо перед підписанням договорів.

– Складання претензій, представництво інтересів у господарських судах та в інших судах загальної юрисдикції, третейський судах,представництво інтересів у міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України, складання необхідних процесуальних документів.

Бухгалтерське обслуговування

Включає в себе збір та систематизацію первинної бухгалтерської документації, бухгалтерський облік, пов’язаний із веденням компанією зовнішньоекономічної діяльності, подачу звітності з використанням спеціальної програми, узгодженої з податковими органами, ведення обліку в ліцензійній версії бухгалтерської програми 1С, повну взаємодію з банком, нарахування заробітної плати та контроль за її своєчасною оплатою, і т.і.

Кадрове супроводження

Включає в себе розробку всієї кадрової документації, що необхідна підприємству відповідно до законодавства, ведення кадрового обліку, подачу звітності (з урахуванням особливостей – співробітників – нерезидентів), працевлаштування нерезидентів, у тому числі на керівні посади, допомога в пошуку агентства з підбору персоналу (проведення з ним переговорів), оформлення нових співробітників, розроблення внутрішньої документації щодо захисту персональних даних (відповідно до вимог українського законодавства).

 

 


 

 

 

 

Наша Команда


Пропонуємо Вам зосередитися на розвитку Вашої компанії,
а все інше – доручіть професіоналам.