Нерухомість і земельне право

Наші фахівці нададуть Вам комплексне дослідження і повний всебічний правовий аудит (Due Diligence) об’єкта нерухомості, який Вас цікавить, оцінять можливі ризики перед прийняттям рішення про придбання об’єкта нерухомості. Due Diligence об’єкта нерухомості охоплює весь життєвий цикл об’єкта нерухомості, з моменту його створення як об’єкта до моменту прийняття рішення про його купівлю, виявить критичні моменти в його історії, які в подальшому можуть призвести до додаткових витрат або ризиків для майбутнього власника.

First Legal надає своїм клієнтам правовий аудит (Due Diligence) в сфері житлової нерухомості (як на первинному ринку, так і на вторинному) і комерційної нерухомості, зокрема, промислової, складської, торгової, офісної, готельної, призначеної для змішаного використання, а також в сфері земельних відносин.

First Legal також надає повний правовий супровід процесу оформлення права власності на об’єкти нерухомості, передачі об’єктів нерухомості в оренду, купівлі / продажу об’єктів нерухомості, приватизації та ін.

Включає в себе:

• Аудит об’єктів житлової нерухомості (первинний ринок).
• Аудит об’єктів житлової нерухомості (вторинний ринок).
• Аудит земельних ділянок.
• Консультації з оподаткування операцій з нерухомістю.
• Юридичний супровід угод з об’єктами нерухомості.