Судова практика

Майже вся історія людства нерозривно пов’язана з виникненням спорів й удосконаленням методів їх вирішення. Судова система України відноситься до важливої третьої гілки влади, яка має бути незалежною й відіграє важливу роль в нашому суспільстві. Тому вивчення й застосування судової практики при наданні послуг щодо захисту інтересів в суді є важливим елементом правозастосування не тільки в прецедентній системі права, а й навіть в континентальній правовій системі, в яку входить Україна. Розглянемо деякі особливості й аспекти застосування судової практики.

В теорії держави і права судова практика грає визначну роль лише в країнах, які сповідують судово-прецедентну правову систему, оскільки Англо-Американська система права базується на судовому прецеденті. При цьому в такій системі майже відсутня кодифікація й класифікація галузей права. В континентальній системі права, яку також називають Романо-Германською або нормативно-актною, судова практика є допоміжним джерелом права, яка може використовуватися лише в межах, встановлених законодавством. Основою ж є чітка ієрархія в основному кодифікованих правових норм, законів й підзаконних актів.

Хоча Україна є класичною країною Романо-Германської правової системи, але реально в останні роки судова практика поступово набуває все більшого практичного значення й нерідко суди в своїх рішеннях посилаються як на рішення інших судів України, так і на практику застосування норм й принципів права міжнародними судами, що може свідчити про поступовий дрейф в бік змішаної правової системи. Тому провідні юристи й адвокати-практики при підготовці до судових справ обов’язково звертають увагу й аналізують судову практику з відповідних питань.

Провідні спеціалісти юридичної компанії «ПЕРША ЮРИДИЧНА» в своїй щоденній діяльності постійно здійснюють аналіз судової практики при наданні юридичної допомоги клієнтам й підготовці позовних заяв в суди. Завдяки комплексному підходу й багатому досвіду клієнти нашої юридичної компанії «First Legal» завжди отримують якісні консультації щодо перспектив справи й представництво інтересів клієнтів в судах як м. Києва, так і всієї України, здійснюється на максимально якісному рівні, про що свідчать чисельні схвальні відгуки наших клієнтів.

Часто можна почути питання – чи можна обійтися без юриста в суді? Звичайно в деяких обмежених випадках можна обійтися й без юриста, як і без лікаря. Але інколи це може призвести до ще більших, незворотніх проблем в майбутньому. Тому в більшості випадків ми не радимо займатися «самолікуванням», а краще знайти гарного представника – адвоката чи юриста, видати довіреність останньому (оскільки адвокат може виписати ордер) й доручити представляти ваші інтереси в судовому процесі.

Офіс юридичної компанії «ПЕРША ЮРИДИЧНА» знаходиться в м. Київ, де окрім судів загальної юрисдикції та апеляційних судів також знаходиться Верховний суд України, Вищий адміністративний суд України, Вищий господарський суд України. Враховуючи це, юристи й адвокати юридичної компанії «First Legal» можуть надати весь комплекс послуг в представництві інтересів клієнтів в усіх судах, розташованих в м. Києві. Зручне розташування офісу в центі Києва дозволяє мінімізувати транспортні витрати, втрати часу та, відповідно, кошти клієнтів на сплату юридичних послуг.

Репутація юридичної компанії «ПЕРША ЮРИДИЧНА» знаходиться на високому рівні й ми її постійно підтримуємо, оскільки сповідуємо всім відомий принцип, що репутація заробляється роками, але може бути втрачена за хвилину. Тому наші висококваліфіковані юристи й адвокати відносяться до справ з максимальною увагою й ефективністю, чим заслуговують довіру наших клієнтів на довгі роки.

Сьогодення не можна уявити без цивільних правовідносин. Будь яка юридична чи фізична особа щоденно вступає в різноманітні цивільно-правові відносини й тому цивільно-правові спори, є найпоширенішою категорією спорів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Звичайно кваліфіковані спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» мають значний досвід в успішному захисті прав та інтересів фізичних та юридичних осіб у судах загальної юрисдикції, апеляційних судах і Верховному суді України.

Одним з ключових напрямків судового представництва для нашої компанії є представництво інтересів юридичних та фізичних осіб у адміністративних спорах. Адміністративні спори характеризуються обов’язковою наявністю особливого суб’єкта – суб’єкта владних повноважень: органу державної влади або органу місцевого самоврядування. Найпоширенішими адміністративними спорами є оскарження незаконних рішень податкових органів, рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади чи місцевого самоврядування, антимонопольного комітету та інших органів. Судова практика показує, що дуже великий відсоток рішень судів приймається на користь позивачів й скасовує незаконні рішення суб’єктів владних повноважень за умови ретельної підготовки аргументації та доказової бази в позовній заяві та своєчасної її подачі, оскільки строки жорстко регламентовані й якщо їх пропустити, то можна втратити право на оскарження.

Для замовлення необхідних послуг необхідно звернутися до нашої юридичної компанії «ПЕРША ЮРИДИЧНА» будь яким зручним для вас способом – по телефону, електронною поштою, записатися на прийом в офісі або просто залишити заявку на нашому сайті й ми з вами обов’язково зв’яжемося. Вартість послуг залежить від складності справи, від кваліфікації спеціаліста й від кількості часу, який необхідно витратити на досягнення результату включаючи кількість судових засідань, які потрібно відвідати.

При зверненні за послугою потрібно детально розказати свою ситуацію, надати адвокату всі необхідні документи й інші докази та чітко сформулювати бажані наслідки. Фахівець нашої фірми проведе правовий аналіз та надасть клієнту консультацію (усну або письмову) щодо перспектив судової справи, ризиків, необхідних витрат на судовий збір тощо. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми можемо взяти на себе тягар збору відсутніх необхідних доказів, готуємо й подаємо позовну заяву до суду чи відзив на отриману позовну заяву, а також можемо здійснювати представництво інтересів в судових засіданнях.

Наші клієнти отримують кваліфіковану, своєчасну, професійну допомогу від початку розгляду судової справи до отримання рішення суду. Клієнт отримує судове рішення, яке ухвалене на його користь, у максимально стислі терміни. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом й радимо вам ним скористатися.