Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб у суді

Наша юридична компанія допоможе відстояти Ваші права та інтереси у суді при розгляді цивільних спорів, суперечок, що випливають із трудових правовідносин, господарських спорів у зв’язку з невиконанням договірних зобов’язань, корпоративних спорів між власниками, адміністративних спорів при оскарженні рішень органів державної влади.

  Ми пропонуємо Вам представництво інтересів в місцевих судах (господарських, адміністративних, загальних судах), апеляційних судах (загальних, господарських, адміністративних судах), касаційних судах (Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ) і у Верховному суді України, а також в третейських судах і в Міжнародному комерційному арбітражі при Торгово-Промисловій Палаті України.

  Фахівці нашої компанії допоможуть Вам юридично грамотно оцінити ситуацію, а також перспективи судового розгляду, на етапі досудового врегулювання проведуть переговори і виконають всі передбачені законодавством дії для вирішення спору мирним шляхом.

  При неможливості досягти компромісу складуть необхідні процесуальні документи, в залежності від ситуації, що склалася, такі як: позовну заяву, відзив на позовну заяву, зустрічну позовну заяву, апеляційні та касаційні скарги, претензії, клопотання, пояснення, заяви, а також інші документи.

  І, звичайно, будуть безпосередньо відстоювати Ваші інтереси на судових засіданнях відповідно до обраної стратегії.

  Як правило, наші послуги носять комплексний характер і включають такі елементи:

Оцінка перспективності судової справи

Аналіз ситуації та документів на предмет досяжності цілей Клієнта. Письмовий та / або усний висновок щодо методів, перспективності та вартості захисту інтересів в позасудовому та судовому порядку, а також подальша можливість виконання рішення суду.

Розробка плану захисту інтересів Клієнта

Аналіз ситуації та підготовка декількох можливих сценаріїв її розвитку. Розробка плану дій залежно від подій, рішень суду, дій опонента і намірів Клієнта.

Складання позовної заяви, відзиву на позовну заяву

Аналіз ситуації та наданих документів. Складання позовної заяви для подачі в суд. У разі, якщо Клієнт є відповідачем по справі – розробка відкликання на позовну заяву.

  Підготовка інших процесуальних документів

Підготовка апеляційних скарг, касаційних скарг, заяв, протестів, клопотань та інших процесуальних документів.

  Досудове врегулювання спору

Представництво в досудовому і в позасудовому врегулюванні спору. Участь в переговорах з опонентом з метою з’ясування позицій, оцінки ситуації, досягнення компромісу та укладання мирової угоди.

Представництво в суді

Участь в судових засіданнях для захисту інтересів Клієнта.

Представництво у виконавчому провадженні

Представництво у Державній виконавчій службі. Участь при опису, арешті, вилученні майна боржника. Участь в організації торгів для продажу майна боржника. Оскарження дій (бездіяльності) державного виконавця.

Ви можете обрати як комплекс послуг, так і певну послугу з наведеного переліку, яка необхідна Вам в конкретний момент.