Супроводження бізнесу в Україні

Наша компанія надає послуги з 2008 року, при цьому, основним напрямком нашої діяльності є комплексне супроводження  суб’єктів господарювання (аутсорсинг) в Україні, а саме : юридичне супроводження , бухгалтерське супроводження та кадрове обслуговування.

Ми надаємо як разові послуги, так і забезпечуємо комплексну підтримку бізнесу «від  А до Я» на одноразових  або абонентських умовах.

Причому, саме комплексна підтримка дозволить Вам розкрити діловий потенціал, так Ви зможете повністю зосередитися на веденні та розвитку бізнесу, поки ми буде займатися Вашими поточними юридичними, бухгалтерськими та кадровими питаннями.

Досить часто, незважаючи на привабливі перспективи і можливості, що відкриваються, потенційні інвестори відмовляються від відкриття бізнесу в незнайомій для них країні.

В основному інвесторів відштовхує незнання особливостей місцевого законодавства і ділових звичаїв, відсутність чіткого розуміння економічної ситуації і стану справ на внутрішньому ринку і т.д.

Ті ж іноземні компанії, які все-таки інвестують в Україну, часто стикаються з безліччю проблем, які іноді навіть можуть призвести до закриття тільки-но розпочатої справи.

Наша компанія пропонує Вам кваліфіковану допомогу для старту Вашої діяльності в Україні.

Беручи до уваги обсяги та особливості Вашого бізнесу, враховуючи Ваші цілі і завдання, ми допоможемо іноземним інвесторам визначитися з організаційно-правовою формою для української компанії, підібрати найбільш підходящу систему оподаткування, розрахувати витрати, необхідні для початку діяльності.

У разі необхідності, наші партнери можуть провести комплексний аналіз ринку у тому сегменті, який Вас цікавить та надати послуги з підбору кваліфікованого персоналу.

У подальшому ми можемо запропонувати Вам комплексну підтримку Вашого бізнесу: юридичний, бухгалтерський та кадровий супровід, а також разові послуги, у разі необхідності, (в тому числі, але не обмежуючись: консультації у тих галузях права, які найбільш цікаві та перспективні для Вашої компанії, аналіз необхідних документів, супровід митних процедур, участь у переговорах з контрагентами, отримання дозвільної документації, працевлаштування співробітників-нерезидентів та ін.).

 Знаючи, що поточними питаннями займаються компетентні фахівці, Ви зможете зосередитися на вирішенні інших важливих завдань, цілком поринувши у ділові питання Вашого бізнесу.