Кадрове обслуговування

Для підприємницької діяльності в Україні характерно те, що невеликі та середні компанії нерідко розглядають кадрове діловодство як другорядне або навіть зовсім непотрібне завдання, до якого толком  «не доходять руки». Це виражається в тому, що на підприємстві кадровий облік веде або безпосередньо керівник, або один із співробітників як додаток до своїх основних обов’язків. Як перший, так і другий випадок часто призводить до того, що кадровий облік ведеться фрагментарно і з грубими порушеннями законодавства України.

Зауважимо, що такий підхід до кадрового обліку у компанії, як правило, зберігається або до першого серйозного спору з незадоволеним працівником, або до першої перевірки профільного контролюючого органу із залученням компанії до фінансової відповідальності, а керівника – до адміністративної чи, у виняткових випадках, до кримінальної відповідальності.

Щоб уникнути зазначених вище неприємностей, навіть при незначній кількості співробітників бажано сприймати кадрові питання всерйоз і,  або включити в штат окремого фахівця з кадрових питань, або залучити фахівця на умовах аутсорсингу.

Пропонуємо Вам свої послуги з кадрового супроводження діяльності компанії! Ми допоможемо Вам організувати кваліфікований кадровий облік і будемо підтримувати його на належному рівні за цілком прийнятну плату.

З нами Ви зможете більше не відволікати свої сили на кадрові питання, знаючи, що ними займаються компетентні фахівці, і зосередитися на вирішенні інших важливих завдань, цілком поринувши в ділові питання Вашого бізнесу.

 Кадровий супровід, зокрема, включає в себе:

 – розробку штатного розкладу, посадових інструкцій, правил внутрішнього трудового розпорядку, складання графіків відпусток, зразків заяв, табелів обліку робочого часу, наказів та інших поточних кадрових документів;

– складання і укладення з працівниками трудових договорів, договорів про конфіденційність, договорів про матеріальну відповідальність;

 – заповнення трудових книжок і формування особистих справ працівників;

 – оформлення і ведення журналів реєстрації наказів, книги обліку трудових книжок і вкладишів до них;

 – організацію та контроль кадрового документообігу;

 – поточне консультування (як усне, так і письмове) з кадрових питань.

 
Крім того, якщо в цьому виникне необхідність, ми з радістю допоможемо Вам отримати дозвіл на працевлаштування іноземного фахівця, а залученим Вами іноземним фахівцям – оформити дозвіл на проживання у зв’язку з працевлаштуванням в Україні.