Щодо спорів про припинення (розірвання) шлюбу

Найпоширенішим запитом на отримання правової допомоги клієнта Юридичної Компанії «Перша Юридична», є представництво інтересів такого клієнта у судовому порядку під час розгляду сімейного спору, зокрема, з метою вирішення спору про розірвання шлюбу. Вибір нашої Компанії є, безперечно, перевагою для клієнта з огляду на наступне:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді з питань розгляду судових спорів, в тому числі, спорів про припинення (розірвання) шлюбу;
  3. Фахівці нашої Компанії здійснюють супровід процедури виконання рішення суду по справах із розгляду судових спорів, зокрема, спорів про припинення (розірвання) шлюбу.

Однією із категорій справ у сімейних спорах є спори про припинення (розірвання) шлюбу.

На превеликий жаль далеко не завжди подружнє життя складається щасливо з різних причин, що змушує подружжя або одного з них прийняти рішення про припинення між ними шлюбу.  При цьому, судовий порядок розгляду спору про припинення (розлучення) шлюбу, в обов’язковому порядку, передбачений в одному із наступних випадків:

1.Наявність спільних неповнолітніх дітей;

2. Необхідність вирішення питання щодо поділу спільного майна, яке набуте подружжям у шлюбі або під час спільного проживання до шлюбу.

Юридична Компанія «Перша Юридична» пропонує наступний комплекс послуг із представництва інтересів клієнта під час розлучення:

  • Правовий аналіз ситуації, яка склалась, консультування (усне або письмове), формування правової позиції;
  • Збір та/або пошук доказів для належного захисту інтересів клієнта, зокрема, шляхом направлення адвокатських запитів;
  • Формування пакету документів для звернення до суду із цивільним позовом;
  • Складання цивільного позову про припинення шлюбу;
  • Судове представництво інтересів клієнта під час розгляду судом першої інстанції позовної заяви, що включає до себе: участь у судових засіданнях, підготовка необхідних процесуальних документів для успішного розгляду Вашої справи у суді тощо;
  • Надання покрокової інструкції щодо порядку виконання рішення суду, або, за додатковим запитом клієнта, представництво інтересів клієнта під час процедури виконавчого провадження.

У разі необхідності, наші спеціалісти також представляють інтереси клієнта під час розгляду судової справи як у суді першої інстанції, так само й у суді апеляційної, та/або касаційної інстанцій.

Процес розлучення є достатньо тривалим та емоційно виснаженим процесом для подружжя. Проте, звертаючись до Юридичної Компанії «Перша Юридична» клієнт береже свій час та нерви. Завдяки значному досвіду наших спеціалістів ми гарантуємо невідкладність вирішення питання, пов’язаного із розірванням шлюбу.