Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року.

Однією із категорій успішних кейсів, в яких спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» захищають інтереси фізичних осіб у судовому порядку є спори, пов’язані із об’єктами нерухомого майна,  які належать на праві власності клієнту. Успіх фахівців Юридичної Компанії «Перша Юридична» обумовлений значним досвідом надання юридичних послуг за спеціалізацією «Цивільне право», а також досвідом захисту прав інтересів фізичних осіб у судах загальної юрисдикції.

Головною метою звернення клієнта до нашої Компанії є вимога щодо відновлення режиму володіння, користування та розпорядження нерухомим майном, належному йому на праві власності.

З-серед категорії спорів, які пов’язані із об’єктами нерухомого майна можна виокремити наступні категорії спорів:

  • спори щодо визнання права власності на об’єкт нерухомості;
  • спори щодо витребування майна із чужого незаконного володіння;
  • спори щодо визнання особи такою, що втратила право користування тощо.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Запевняємо, що не існує ситуацій, які неможливо вирішити. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до отримання рішення суду. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична» Ви:

  • зберігаєте свій час та нерви;
  • отримуєте якісні та кваліфіковані юридичні послуги: інтереси клієнта є нашим пріоритетом;
  • отримуєте повний спектр послуг з представництва: від первинної консультації до виконання судового рішення;
  • отримуєте покрокову інструкцію щодо здійснення подальших дій для виконання вищевказаного рішення суду, або
  • знову ж-таки, зберігаєте свій час під час процедури виконання рішення суду, довіривши її супровід Юридичній Компанії «Перша Юридична».