Отримання дозволу на роботу іноземця, продовження дозволу на роботу іноземця

Дозвіл на використання праці іноземця (нерезидента України) видається роботодавцю, який зареєстрований в центрі зайнятості як платник страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та не має заборгованості перед ним.

Такий документ можна отримати тільки при позитивному результаті розгляду комісією документів, наданих роботодавцем (або довіреною особою роботодавця). Дозвіл може бути оформлено на термін, що не перевищує один рік або ж на термін дії трудового контракту, також не більше ніж на 1 рік. Поряд з цим, для окремих категорій працівників, наприклад, іноземні IT-професіонали, засновники та/або учасники юридичної особи, створеної в України, максимальний строк дії дозволу на працевлаштування може становити три роки. В подальшому дозвіл може бути продовжено на термін, на який він був виданий спочатку, необмежену кількість разів.

Для отримання дозволу на використання праці іноземця (нерезидента України) роботодавець подає до центру зайнятості такі документи:

  • Заява від роботодавця встановленого зразка;
  • Копії сторінок паспорта іноземця з особистими даними разом з нотаріально завіреним перекладом;
  • Дві кольорові фотокартки іноземця розміром 3,5 x 4,5 сантиметра;
  • Довіреність від компанії-роботодавця на нашого співробітника;
  • Копія проекту трудового договору, завірена роботодавцем.

Ми пропонуємо послуги з підготовки і подання відповідного пакета документів для отримання дозволу на працевлаштування іноземця, а також для продовження дозволу на працевлаштування іноземця. Ми допоможемо отримати необхідний Вам дозвіл у найкоротші строки, а у разі виникнення додаткових питань – з радістю Вас проконсультуємо!