Хочете вести міжнародну діяльність та ділитися блискучими ідеями з іноземними партнерами? Збираєтеся жити, працювати чи навчатися в новій країні? У кожній з цих ситуацій знадобиться легалізація документів, тобто підтвердження їх дійсності, засвідчення правдивості підписів і печаток на них. Мова йде про низку формальних та чітко визначених процедур для надання документу юридичної сили на території іншої країни.

Звернення до відповідного державного органу потребує часових та фінансових витрат. Процедура вимагає юридичних знань, щоб перевірити повноту та правильність виконаних робіт. Ви можете самостійно чекати в чергах, сплачувати мито, розбиратися в нюансах. Або ж довірити розв’язання питання фахівцям, які добре орієнтуються у процесуальних особливостях легалізації офіційних документів.

Життя та бізнес без кордонів разом з компанією «Перша Юридична»

Якщо Ви маєте обмаль часу на бюрократичну тяганину, компанія «Перша Юридична» готова допомогти з документальним супроводом діяльності, незалежно від її характеру. Досвідчені фахівці точно знають, як підготуватися до:

● міжнародної співпраці;
● ведення бізнесу з закордонними партнерами;
● підтвердження рівня освіти;
● міграції та інших ситуацій, що можуть виникнути в чужій країні.

Щоб особисті чи установчі документи компанії були дійсними на території інших держав, вони потребують проставлення апостилю чи проведення консульської легалізації. Всі процедури виконують профільні міністерства, відомства та консульства. Вони займають від 2 до 20 робочих днів, в залежності від установи та документів, що підлягають обробці.

Які переваги пропонує «Перша Юридична»

Щоб Ви зосередилися на головному ー особистому розвитку та діяльності бізнесу, у нашій компанії працюють фахівці з оподаткування та юриспруденції. Саме тому «Перша Юридична»:

  • гарантує швидке отримання апостилю та консульської легалізації документів;
  • проводить попередню підготовку та перевірку результатів на відповідність вимогам вітчизняного та міжнародного права;
  • враховує індивідуальні потреби та вимоги кожного клієнта;
  • зберігає повну конфіденційність отриманої інформації.

Ми точно знаємо, коли потрібен апостиль документів, а коли — консульська легалізація. Маємо перевірений алгоритм дій, щоб зробити все швидко та правильно.

Вартість легалізації офіційних документів в юридичній компанії «Перша Юридична»

З орієнтовною вартістю послуг, без урахування державного мита та консульського збору, Ви можете ознайомитися в таблиці.

УстановаВартість консульської легалізації (грн)Вартість проставлення апостиля (грн)Термін виконання (робочих днів)
Міністерство освіти і наукивід 600від 3
Міністерство внутрішніх справвід 100010-15
Державна міграційна службавід 8005-15
Державна податкова службавід 50020
Міністерство юстиціївід 600від 6002-5
Міністерство закордонних справвід 700від 7005-10
Консульствовід 1000від 2

«Перша Юридична» завжди готова допомогти, щоб Ваша ділова активність перетинала кордони, а документальне забезпечення відповідало всім нормам міжнародного права. Фахівці компанії знають, як зробити документи, що видані в Україні, пізнаваними та придатними до пред’явлення по всьому світу.

Все, що Вам потрібно — звернутися до нас будь-яким зручним способом:

  • завітати особисто в офіс;
  • зателефонувати за номерами, що вказані на сайті;
  • написати на адресу електронної пошти;
  • заповнити форму для зворотного зв’язку.

Ви отримаєте консультації щодо процедури, її тривалості та вартості. Не гайте часу та не витрачайте енергію на бюрократію. Звертайтеся до нас — ми забезпечимо бездоганну та швидку легалізацію Ваших документів.