Юридичне супроводження бізнесу

Досить часто як підприємства, так і фізичні особи – підприємці, відмовляються від юридичного супроводження власної господарської діяльності або не приділяють йому належної уваги.
Зазвичай це пов’язано з тим, що невеликі суб’єкти господарювання просто не бачать сенсу витрачати гроші на юридичні послуги та отримання дозвільних документів, поки вони знаходяться поза увагою контролюючих органів, а контрагенти вчасно виконують свої зобов’язання.

Коли проблеми все ж виникають, а це рано чи пізно відбувається практично з усіма підприємствами чи підприємцями, що ведуть господарську діяльність, виявляється, що виправити їх набагато складніше і дорожче, ніж їм запобігти.

Зауважимо, що, в першу чергу, юридичне супроводження здійснюється саме з метою виявлення та усунення можливих юридичних і податкових ризиків, тобто юридичне супроводження для підприємства чи підприємця виступає деякою мірою страховкою і захистом від потенційних несприятливих ситуацій у майбутньому.

Ми рекомендуємо забезпечити хоча б мінімально необхідну юридичну підтримку бізнесу, так як це дозволить позбутись більшості можливих проблем від самого початку.

Юристи нашої компанії готові надати своєчасну і професійну юридичну підтримку Вашого бізнесу на будь-якому його етапі: як на стадії організації бізнесу або придбання вже діючого бізнесу, так і на стадії безпосередньої господарської діяльності, а якщо буде потрібно – і на стадії припинення діяльності або виходу з бізнесу у зв’язку з продажем, або з інших причин.

Довіряючи юридичне супроводження бізнесу нашій юридичній компанії, Ви отримуєте в розпорядження цілий штат юристів, що спеціалізуються в різних галузях права. Працюючи в одній команді, ми обмінюємося досвідом, що позитивно позначається на якості та оперативності нашої роботи. При цьому, Ваші інтереси будуть захищені завжди, без перерв на лікарняний або відпустку.
Наша компанія пропонує співпрацю, як в рамках абонентського обслуговування, так і в рамках разових послуг, які надаються клієнтам по мірі виникнення в цьому необхідності.

Наші юридичні послуги включають в себе, у тому числі:

 – усні та письмові консультації з питань цивільного, господарського, податкового, трудового права, права інтелектуальної власності, цивільного та господарського процесу, а також з інших юридичних питань загального характеру;

 – юридичні консультації, пов’язані з митним оформленням імпортованого або експортованого товару;

 – підготовку та аналіз юридичних документів, підготовку юридичних висновків за результатами аналізу таких документів;

 – підготовку юридичних консультацій з питань оформлення правовідносин з контрагентами;

 – аналіз контрагентів, включаючи попередню перевірку контрагента за відкритими базами, аналіз отриманої інформації, а також перевірку повноважень уповноважених осіб контрагентів;

 – представництво інтересів перед державними органами;

– консультаційні та представницькі юридичні послуги з реєстрації, внесення змін до статутних та реєстраційних документів та припинення господарської діяльності;

– участь у переговорах з контрагентами з метою оперативного надання юридичних консультацій;

 –  представництво інтересів у місцевих судах (господарських, адміністративних, загальних судах), апеляційних судах (загальних, господарських, адміністративних судах), касаційних судах (Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ) та Верховному Суді України, а також у третейських судах та у Міжнародному комерційному арбітражі при Торгово-промисловій палаті України.

Ви можете самі визначити ті юридичні послуги, в яких Ви дійсно потребуєте!

З нами Ви зможете не відволікати свої сили на юридичні питання, знаючи, що ними займаються компетентні фахівці, і зосередитись на вирішенні інших важливих завдань, цілком поринувши в управління та розвиток власного бізнесу.