Супровід угод купівлі та продажу бізнесу

Однією із затребуваних послуг на юридичному ринку є супровід угод купівлі-продажу бізнесу. Виходячи зі змін, що відбуваються в українській і світовій економіці часто перед власниками компаній і інвесторами постає питання про повну або часткову купівлю-продаж компаній. Крім того, купівля-продаж бізнесу також може бути бізнесом. Останнім часом, з огляду на велику кількість законодавчих змін у сфері корпоративного, податкового, цивільного права процес купівлі-продажу бізнесу вимагає більшої підготовки і професійної участі в проведенні подібних угод. Слід зазначити, що в якісно проведеної передпродажній підготовці будуть зацікавлені як продавець, так і покупець, адже продаж такого виду «товару» може мати чимало неприємних сюрпризів, які можуть з’ясуватися вже після проведення операції.

Компанія Перша Юридична з 2008 року супроводжує угоди купівлі-продажу бізнесу (корпоративних прав) і тому фахівцям відомі всі нюанси, підводні камені та прогалини в законодавстві. З огляду на всі ризики, ми пропонуємо проведення Дью Ділідженс, що дасть можливість оцінити ситуацію в фінансових і юридичних аспектах. Кожен наш підрозділ проаналізує інформацію і надасть Вам обширну доповідь про ситуацію на підприємстві. Дью Ділідженс це необхідна процедура, для того, щоб Ви змогли прийняти остаточне рішення про доцільність вкладення грошових коштів.

Ми станемо Вашим надійним радником і партнером, так як надаємо професійний підхід і зважене рішення для захисту Ваших інтересів.

Яку експертизу для проведення угоди і мінімізації ризиків під час покупки-продажу надає наша компанія:

1) Передпродажна підготовка купівлі-продажу бізнесу, що виражається в проведенні правового, фінансово-податкового аудиту (due diligence) і включає в себе:

 • перевірку правовстановлюючих документів на компанію, яку купують;
 • перевірку прав на рухоме і нерухоме майно;
 • перевірку прав на результати інтелектуальної діяльності;
 • перевірку наявності ліцензій, дозволів, сертифікатів та інше;
 • перевірку договірних зобов’язань і прав вимоги;
 • перевірку інших зобов’язань, заборгованості перед бюджетом та позабюджетними фондами;
 • перевірку наявності або відсутності у компанії, яку купують, ознак банкрутства;
 • перевірку фінансового стану компанії;
 • перевірку ведення податкового і бухгалтерського обліку;
 • перевірку блоку трудових відносин;
 • перевірку і аналіз участі в судових процесах і досудових розглядах;
 • перевірку і аналіз порушених адміністративних проваджень;
 • перевірку і аналіз порушених виконавчих проваджень.

2) Участь фахівців нашої компанії в проведенні переговорів, а також супровід самої процедури покупки-продажу бізнесу.

3) Підготовка проектів необхідних документів, договорів купівлі-продажу частки у статутному капіталі (акцій) товариства, підготовка і проведення зборів акціонерних товариств.

4) У разі необхідності, отримання дозволів, передбачених чинним законодавством.

5) Супровід підписання необхідних документів, договорів та інше, а також їх подальша державна реєстрація.

6) Дотримання умов конфіденційності на всіх етапах проведення операції купівлі-продажу бізнесу.

Визначиться з купівлею юридичної особи складно, так як на ринку є досить велика кількість пропозицій. Якщо у Вас є питання, як безпечно і правильно оформити угоду купівлі-продажу бізнесу, фахівці Першої Юридичної з радістю допоможуть Вам і дадуть відповідь на будь-які питання. Ви можете зв’язатися з нами по телефону або заповнити електронну форму, і ми передзвонимо Вам найближчим часом!