Спори щодо нерухомості

Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року, в тому числі за спеціалізацією «Господарське право».

Спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» захищають інтереси юридичних осіб, зокрема, у спорах, які пов’язані із об’єктами нерухомого майна. Головною метою звернення до нашої Юридичної Компанії є вимога клієнта щодо відновлення режиму володіння, користування та розпорядження нерухомим майном, який належить йому на праві власності. Нагадаємо, що право власності є непорушним правом фізичної особи, яке охороняється Конституцією Україною. Проте, нерідко дії (або бездіяльність) третіх осіб призводять до порушення вищевказаного права фізичної особи користуватися належним йому правовим титулом на спірний об’єкт нерухомого майна. Не дивлячись на характер порушення прав клієнта, спеціалісти нашої Юридичної Компанії успішно відстоюють права останнього від складання позовної заяви до виконання рішення суду у категорії спорів, пов’язаних із об’єктами нерухомості.

Станом на сьогоднішній день, найбільш актуальними спорами, які пов’язані із об’єктами нерухомого майна, є  наступні:

  • спори щодо визнання права власності на об’єкт нерухомості;
  • спори щодо усунення перешкод у користуванні об’єктом нерухомості;
  • спори, які виникають із договорів оренди нерухомого майна тощо.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Запевняємо, що не існує ситуацій, які неможливо вирішити. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до виконання рішення суду. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична»:

  • Ви зберігаєте свій час;
  • Ви зберігаєте свої нервові клітини;
  • Ви отримуєте рішення суду з максимально вигідного вирішення проблеми, на Вашу користь;
  • Ви, знову ж-таки, зберігаєте свій час під час процедури виконання рішення суду, довіривши її супровід Юридичній Компанії «Перша Юридична».