Спори про усунення перешкод у користуванні нерухомістю

  Судове представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних із об’єктами нерухомого майна, є однією із найбільш запитуваних послуг Юридичної Компанії «Перша Юридична».

  Здебільшого, необхідність звернення до суду із позовною вимогою про зобов’язання усунути перешкоди у користуванні спірною нерухомістю зумовлене повною або частковою неможливістю клієнта користуватися або розпоряджатися таким об’єктом нерухомості. При цьому, вищевказане порушення, допущене третьою особою,  та не пов’язане із позбавленням права володіння таким майном. Тобто «де-юре» клієнт продовжує вважатися власником нерухомого майна, проте «де-факто» – він позбавлений їм користуватися, та/або розпоряджатися.

 Яскравим прикладом ситуації, для вирішення якої обирається вищевказаний спосіб захисту прав та інтересів клієнта є безпідставне займання третьою особою приміщення клієнта, який є власником такого приміщення, з метою ведення  господарської діяльності у такому приміщенні, або, наприклад, відмова попереднього власника приміщення звільнити спірне приміщення після набуття клієнтом права власності на спірне нерухоме майно, що підтверджується відповідним записом у Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Вибір Юридичної Компанії «Перша Юридична» є, безперечно, перевагою для клієнта з огляду на наступне:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Юридичної Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді з питань розгляду спорів, пов’язаних із об’єктами нерухомості, у тому числі спорів про усунення перешкод у користуванні нерухомістю;
  3. Фахівці нашої Юридичної Компанії здійснюють супровід процедури виконання рішення суду у справах про усунення перешкод у користуванні нерухомістю.

Безперервний аналіз судової практики показує, що вкрай важливим для вирішення справи на користь клієнта є отримання всіх належних та допустимих доказів щодо підтвердження права власності позивача на об’єкту нерухомості, який є об’єктом спору, а також доказів порушення прав останнього третіми особами.  Значний досвід наших спеціалістів надає змогу зібрати належні та допустимі докази по справі вичерпним чином, використовуючи, при цьому, способи згідно законодавства України.

Юридична Компанія «Перша Юридична» пропонує наступний комплекс послуг із представництва інтересів клієнта під час розгляду спорів про усунення перешкод у користуванні об’єктом нерухомого майна:

•   Правовий аналіз ситуації, яка склалась, консультування (усне або письмове), формування правової позиції;

•   Збір та/або пошук доказів для належного захисту інтересів клієнта, зокрема, шляхом направлення адвокатських запитів;

•   Формування пакету документів для звернення до суду із цивільним позовом;

•   Складання цивільного позову про усунення перешкод у користуванні об’єктом нерухомого майна;

•   Судове представництво інтересів клієнта під час розгляду судом першої інстанції позовної заяви, що включає до себе: участь у судових засіданнях, підготовка необхідних процесуальних документів для успішного розгляду справи у суді тощо;

•   Представництво інтересів клієнта під час процедури виконавчого провадження.

У разі необхідності, наші спеціалісти також можуть представляти Ваші інтереси під час розгляду судової справи у суді апеляційної, та/або касаційної інстанцій.

Юридична Компанія «Перша Юридична» достеменно знає наскільки важливо дотримуватися безперервного процесу ведення господарської діяльності. Будь-яке порушення прав та інтересів юридичної особи потребує невідкладних дій у вирішенні будь-якої проблеми, зокрема, пов’язаної із правом безперервного користування власними активами. Співпрацюючи із Юридичною Компанією «Перша Юридична»,  наш клієнт отримує швидке та якісне вирішення будь-якого питання, пов’язаного із безперешкодним здійсненням господарської діяльності.