Юридична допомога в розірванні договору оренди земельної ділянки

В умовах розвитку сільгоспвиробників та відкриття обігу сільськогосподарських земель, питання розірвання договору оренди земельної ділянки, є одним із найактуальніших питань сьогодення. 

Згідно статті 1 ЗУ № 161-XIV від 06.10.1998 року «Про оренду землі» (далі – Закон), оренда землі – це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.

Слід звернути увагу, що згідно статті 31 даного Закону договір оренди земельної ділянки може бути розірваний за згодою сторін або на вимогу однієї із сторін договір може достроково розірваний за рішенням суду. Розірвання договору оренди земельної ділянки в односторонньому порядку не допускається, якщо інше не передбачено договором або діючим законодавством України.

Проте зіткнувшись з питанням розірвання договору оренди землі в реальності звичайний громадянин розуміє, що наш законодавець стоїть на стороні орендаря, не даю можливості звичайним громадянам, у разі конфлікту з орендарем або у разі появлення кращої пропозиції оренди землі, забрати назад у володіння свою землю.

  Спеціалісти юридичної компанії Перша Юридична мають великій досвід у сфері земельно права і допоможуть Вам обрати правову позицію для розірвання договору оренді, так як кожен випадок є унікальним і потребує детального аналізу. 

          Наші спеціалісти проведуть наступні дії:

  • комплексний юридичний аудит укладеного договору оренди, додаткових угод та додатків до нього, виявлення критичних точок, специфічних умов та ризиків для клієнта;
  • перевірка належного виконання істотних умов договору, виявлення порушень;
  • бухгалтерських аудит по сплаті орендних платежів та перевірка бухгалтерської звітності;
  • написання листів-повідомлень, претензій;
  • допомога адвокатів в вирішенні спорів в судах усіх інстанцій.

Наші юристи мають великий досвід в правовідносинах пов’язаних із земельним правом та володіють інструментами, які дозволяють отримувати нашим клієнтам необхідний результат. 

Ви можете зв’язатися з нами по телефону або ж заповнити електронну форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом!