Одним із способів оформлення документів для їх використання за кордоном є проставлення апостилю, запровадженого Гаазькою Конвенцією.

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, яким скріплено відповідний документ.

Згідно з положенням Конвенції документ, на якому проставлено апостиль, не потребує оформлення чи засвідчення і може бути використаний в будь-якій іншій державі-учасниці Конвенції.

Кваліфіковані фахівці компанії Перша Юридична з легкістю допоможуть проставити апостиль на свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідці про несудимість, дипломі або на будь-якому іншому документі. 

ПослугаЦінаТермін
Проставлення штампа апостиль у Міністерстві юстиції України500 грн2-3 р.д.
Проставлення штампа апостиль в Міністерстві закордонних справ України500 грн2-3 р.д.
Проставлення штампа апостиль у Міністерстві освіти УкраїниВід 300 грн20 днів

Просимо прийняти до уваги, що оплата державного мита покладається на замовника послуги. Сума державного мита буде залежати від виду документу на який проставляється апостиль та органу, який це буде здійснювати.

Другим способом оформлення документів для їх використання за кордоном є  консульська легалізація. Консульська легалізація  офіційних  документів – це процедура підтвердження  дійсності  оригіналів  офіційних   документів   або
засвідчення  справжності  підписів  посадових осіб,  уповноважених
засвідчувати підписи на документах,  а також  дійсності  відбитків
штампів, печаток, якими скріплено документ. Для пересічного громадянина, ця процедура може виявитись складною та не зрозумілою, однак в наших юристів достатньо досвіду аби виконати всі необхідні дії швидко, якісно та з гарантією результату.

Досить важливою інформацією для Вас може бути перелік документів,  які не підлягають легалізації:

  • Документи і акти, які суперечать законодавству України або можуть за своїм змістом завдати шкоди інтересам України, або містять відомості, що пророчать честь і гідність громадян;
  • Документи, видані органами та посадовими особами з перевищення повноважень;
  • Оригінали, копії та фотокопії паспортів, військових квитків, трудових книжок, документів, що мають характер листування, дозволів на носіння зброї,  свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчення водія, посвідчення особи, нормативно-правові акти та роз’яснення щодо їх застосування.

Звернувшись до компанії Перша Юридична, Ви гарантовано отримаєте максимально швидку легалізацію в міністерствах і посольствах України.

Також, існує нюанс щодо деяких документів, а саме, деякі документи необхідно легалізувати не тільки в Міністерстві закордонних справ, а й в Міністерстві юстиції України, тому процес легалізації може зайняти більше часу.

ПослугаЦінаТермін
Легалізація в Міністерстві Юстиції України500 грн5 днів
Легалізація в Міністерстві закордонних справ України500 грн6 днів
Легалізація в консульстві відповідної країниВід 300 грнВід 2 днів

Окремо оплачується державне мито та консульський збір.

Вартість наших послуг буде залежати від того, яка саме послуга Вам необхідна.

Ви можете зв’язатися з нами по телефону або ж заповнити електронну форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом!