Бухгалтерія та фінанси в умовах війни

Оприлюднено

Бухгалтерія та фінанси в умовах війни

Україна у стані війни. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 в Україні введено воєнний стан і по сьогоднішній день діє військова агресія Російської Федерації проти України.

Війна Російської Федерації проти України змінила життя всіх українців, вплинула на всі сфери нашого життя, змусила пристосовуватись до нової реальності, жити і працювати за новими правилами та законами. Але не дивлячись на всі труднощі з якими стикається український народ, кожен з нас продовжує робити корисні справи для інших людей та допомагати один одному в цей складний час.

Підприємства здійснюють свою діяльність в межах своїх можливостей і перед керівниками та власниками бізнесу постає безліч питань як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Як правильно організувати робочий процес, як ефективніше використовувати людські ресурси, як оформити трудові відносини та  створити безпечні умови праці в зоні бойових дій, як відобразити збитки від втрати майна, як виплачувати зарплату, чи накладаються штрафи за порушення законодавства під час воєнного стану ? Багато питань і необхідно отримати швидку та правильну відповідь них.

Зі свого боку ми можемо запропонувати Вам допомогу в наступних питаннях:

  • Разові консультації з бухгалтерських питань;
  • Підготовка податкових декларацій;
  • Допомога в нарахуванні та виплаті заробітної плати, та інших нарахувань працівникам, передбачених законодавством в умовах роботи підприємства;
  • Розробимо алгоритм дій по реєстрації податкових накладних та в разі коли необхідна реєстрація розрахунку коригування;
  • Допомога та підготовка документів для оформлення простою підприємства.

Вище перелічені пункти не є виключними і ТОВ «Перша Юридична» продовжує  працювати, ми намагаємось бути максимально корисними в умовах воєнного стану. Все змінилося за цей короткий проміжок часу, прийнято нові закони, які регулюють діяльність підприємств,  змінилися умови праці багатьох українців і наші спеціалісти відстежують зміни законодавства, вивчають їх та використовують їх на практиці, надають допомогу керівникам, бухгалтерам та простим громадянам України, які звертаються до нас за консультаціями та допомогою.

Зміни в законодавстві торкнулися всіх сфер діяльності: в трудовому законодавстві, що  безпосередньо впливають на взаємовідносини роботодавця та працівника та відповідно на систему оплати праці під час воєнного стану, зміни в торгівлі, зміни в ЗЕД- діяльності, зміни в банківській діяльності та фінустановах, розрахунки з валютою, в сфері освіти та охорони здоров’я та багатьох інших сферах життя. Перед бухгалтерами постає задача вивчити всі нововведення та застосувати їх в діяльності підприємства, а ТОВ «Перша Юридична» готова стати провідником на цьому тернистому шляху.


Ще Новини: