РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН ДО ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРІВ ТА УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ

Кожна юридична особа (ТОВ) і фізична особа-підприємець (ФОП, СПД, ФЛП) одного разу зіткнеться з необхідністю внесення змін до установчих документів та до відомостей в ЄДР (єдиний державний реєстр). Для юридичної особи, в більшості випадків, ці зміни будуть зроблені шляхом внесення змін до статуту. У фізичних осіб-підприємців також можуть виникнути обставини, що призводять до внесення змін в документи, але тут вже процедура відрізняється, оскільки статут у ФОП не передбачений. Процедура внесення змін є досить серйозною, як для ФОП так і для ТОВ та в разі неправильного або несвоєчасного внесення змін – з негативними наслідками. Ми пропонуємо Вам звернутися до фахівців компанії Перша Юридична і отримати оперативну та кваліфіковану допомогу.

Вартість та термін виконання реєстрації змін до державних реєстрів та установчих документів для товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Види послугВартість, грнТермін виконання
Зміна розміру статутного капіталу (зменшення або збільшення)25001 р. д.
Зміна юридичної адреси (місцезнаходження)25003 р. д.
Зміна складу учасників (засновників)30001 р. д.
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД)10001 р. д.
Зміна назви (найменування)25006 р. д.
Зміна керівника25002 р. д.
Реорганізація підприємстваВід 65002,5 міс

Вартість та термін виконання реєстрації змін до державних реєстрів та установчих документів для фізичної особи підприємця (ФОП, СПД, ФЛП)

Види послугВартість, грнТермін виконання
Зміна адреси (місця проживання)20005 р. д.
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД)5005 р. д.
Зміна місця здійснення підприємницької діяльності15005 р. д.