З чого почати бізнес в Україні?

Оприлюднено

На сьогоднішній день дуже актуальним є питання ведення бізнесу в Україні нерезидентами.

Але для початку ведення бізнесу на території України і його легалізації (реєстрації) потрібно розібратися в нюансах українського законодавства.

Помощь в вопросе легализации и регистрации бизнеса в Украине специалистами компании Первая Юридическая в Киеве

І в першу чергу потрібно визначитися з організаційно-правовою формою. Для юридичних осіб це може бути, наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю, Дочірнє підприємство, Представництво.

Кожна зі згаданих вище організаційно-правових форм ведення бізнесу має свої нюанси в питаннях реєстрації та оподаткування.

Залежно від того, хто буде засновником нової компанії – юридична або фізична особа, для реєстрації подається різний пакет документів.

Перше, з чого потрібно почати іноземцю – це отримати ідентифікаційний код, без котрого неможливо почати процес реєстрації. Ще один нюанс для юридичних осіб – нерезидент не може відразу стати директором підприємства, так як він повинен отримати дозвіл на працевлаштування в Україні. А документи на отримання даного дозволу подаються від імені юридичної особи. Тобто на момент реєстрації керівником підприємства повинен бути громадянин України. А після реєстрації керівника можна змінити.

Також іноземний громадянин може стати в Україні підприємцем, але тут існують свої нюанси, а саме у іноземця має бути зареєстроване місце проживання в Україні, що можливо тільки при наявності дозволу на проживання.

У процесі реєстрації та започаткування підприємницької діяльності у нерезидента виникає безліч інших запитань, як, наприклад, відкриття рахунків в банківських установах, складання договорів для ведення господарської діяльності, оренда офісу і т.д.

Всі ці питання вимагають кваліфікованої правової допомоги, юридичної та бухгалтерського супроводу фахівців, супроводження оформлення найму персоналу.

Компанія «Перша юридична» – надійний провідник Вашого бізнесу через терени українського законодавства.

Компанія «Перша юридична» понад 10 років надає консалтингові та аутсорсингові послуги в сфері бухгалтерського та податкового обліку, займається реєстрацією та ліквідацією підприємств, юридичним консалтингом.

Ми надаємо послуги як юридичним, так і фізичним особам нерезидентам.

Наша команда допоможе Вам у вирішенні будь-яких питань на умовах як постійного, так і разового співпраці.

Ми постійно відстежуємо всі діючі норми українського законодавства, для того щоб ведення Вашого бізнесу в Україні було максимально комфортним.

Автор: Анна Ратуш

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку


Ще Новини: