Ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ПП) та фізичної особи-підприємця (ФОП, СПД, ФЛП)

Припинення юридичної особи (ТОВ) її ліквідація, як і припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця (ФОП, СПД) є явищем цілком природним та поширеним.

Ліквідація юридичної особи (ТОВ, ПП та ін.) може поділятися на 3 різновиди

  • Ліквідація за рішенням власника;
  • Ліквідація за рішенням суду (банкрутство);
  • Експрес ліквідація.

Ліквідація фізичної особи-підприємця здійснюється шляхом подачі заяви до державних органів та проходження перевірки в органах ДПС.

Підстави для цього можуть бути різноманітні: досягнення встановленої мети, бажання змінити підприємницьку діяльність на іншу тощо.

В будь-якому випадку незалежно від причин, що стали підставою для прийняття рішення про ліквідацію юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, СПД, юридичної особи, що ліквідується або ФОП, підприємницька діяльність якого припиняється, доведеться пройти всі пов’язані із ліквідацією (припиненням) процедури та перевірки в органах державної влади.

Вартість процедури ліквідації Компанії (ТОВ, ПП) та ФОП (СПД, ФЛП)

Найменування послугиВартість, грн.Термін виконання
Ліквідація ТОВ за рішенням власникаВід 22 000 грн.Від 5 місяців
Ліквідація ТОВ за рішенням суду (банкрутство)Вартість даної послуги залежить від регіону де зареєстроване підприємство, кількості найманих працівників, загального доходу та інших факторівВід 8 місяців
Ліквідація, шляхом продажу частки в статутному капіталі Товариства (експрес ліквідація)Від 20 000 грн.Протягом 4-х р. д.
Ліквідація ФОП(СПД,ФЛП)Від 3000 грн.Від 5 місяців

Щоб пройти всі етапи ліквідаційної процедури (припинення підприємницької діяльності) в передбачені законом строки та без зайвої метушні Вам обов’язково знадобиться допомога кваліфікованих спеціалістів, що допоможуть Вам як у підготовці необхідного пакету документів, так і у безпосередній взаємодії з представниками державних органів.

Доручіть нам супроводження ліквідації юридичної особи або припинення підприємницької діяльності ФОП (СПД, ФЛП) та переконайтесь, що ми зробимо все можливе, щоб така процедура була завершена у встановлені законодавством строки.