Юридична Компанія «Перша Юридична» є однією з провідних компаній, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг з 2008 року. Кваліфіковані спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» мають значний досвід в успішному захисті прав та законних інтересів працівників у судах загальної юрисдикції.

Трудові спори одна з самих найпоширеніших категорій спорів, які розглядаються судами в Україні. Левову частку в таких спорах займають справи про незаконні звільнення працівників, поновлення на посаді (роботі), стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, стягнення заборгованості по заробітній платі й інші порушення законодавства про працю.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до отримання рішення суду. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична»:

  • Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу на найвищому рівні;
  • зможете заощадити свій час та запобігти зайвим нервовим потрясінням;
  • Ви отримаєте реальну інформацію щодо перспектив судового вирішення спору;
  • адвокати Юридичної Компанії «Перша Юридична» нададуть Вам професійну правничу допомогу як при підготовці позовної заяви чи відзиву на отриману позовну заяву, так і при представництві Ваших інтересів в судовому засіданні;
  • Ви також можете отримати консультацію щодо здійснення подальших дій для виконання отриманого рішення суду чи повний професійний супровід спеціалістами Юридичної Компанії «Перша Юридична» примусового виконання судового рішення.