Стягнення належних працівнику коштів

Адвокати Юридичної Компанії «Перша Юридична» здійснюють захист  порушених трудових прав своїх клієнтів з 2008 року. Велика кількість трудових спорів пов’язана з стягненням належних працівнику коштів шляхом звернення до суду.Обравши нас, Ви гарантовано досягнете мети найефективнішим способом і в найкоротший строк.

Право громадянина на одержання винагороди за працю захищається Конституцією України, Кодексом законів про працю України, законом України «Про оплату праці» та іншими законами й нормативно-правовими актами України. Нерідко виникають ситуації, коли роботодавець не нараховує працівнику передбачену трудовим договором та законодавством України основну чи додаткову заробітну плату, заохочувальні чи компенсаційні виплати тощо, або не виплачує вже нараховані суми чим грубо порушує права працівника. Також при поновленні на роботі після незаконного звільнення виникає право працівника на отримання середнього заробітку за час вимушеного прогулу або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи. В таких випадках спеціалісти Юридичної компанії «Перша юридична» допоможуть Вам отримати належні виплати шляхом звернення до суду.

У разі  порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати та усіх виплат, на які працівник має право згідно з умовами трудового договору й відповідно до державних гарантій, встановлених законодавством, без обмеження будь-яким строком.

Відповідно до ст. 445 ЦПК у справах про стягнення заробітної плати чи інших виплат, що випливають з трудових правовідносин, поворот виконання не допускається незалежно від того, у якому порядку ухвалено рішення, за винятком випадків, коли рішення було обґрунтоване на підроблених документах або завідомо неправдивих відомостях позивача.

Тож працівник не зобов’язаний повертати виплачені йому кошти (середній заробіток за час вимушеного прогулу, заробітну плату, зароблену після поновлення до скасування рішення), якщо тільки не буде доведено, що попереднє рішення суду було обґрунтоване на підроблених документах або завідомо неправдивих відомостях позивача.

Послуга Юридичної компанії «Перша Юридична» з представництва інтересів фізичних осіб у спорах щодо стягнення належних працівнику коштів включає:

  • юридичний аналіз всіх необхідних документів, наданих клієнтом;
  • підготовка правової позиції та її узгодження з клієнтом;
  • збирання доказів (у тому числі за допомогою подачі адвокатських запитів);
  • підготовка та подача позовної заяви до суду, допомога зі сплатою судового збору;
  • консультація щодо процедури виконання судового рішення.

За домовленістю з клієнтом Юридична компанія «Перша Юридична» може надати клієнту професійну правничу допомогу адвоката під час судових засідань, апеляційного та касаційного провадження.

Адвокати Юридичної компанії «Перша Юридична» візьмуть на себе тягар збору усіх необхідних доказів, підготовки необхідних  процесуальних документів та представлять та захистять ваші інтереси суді. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження.