Юридична Компанія «Перша Юридична» є одною з провідних компаній, яка спеціалізується на наданні комплексних юридичних послуг в усіх аспектах підприємницької діяльності з 2008 року.

Сучасний світ не можна уявити без договірних відносин. Будь яка юридична особа чи фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності щоденно вступають в різноманітні договірні відносини. Тому спори, що виникають з договорів, є найпоширенішою категорією спорів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Звичайно кваліфіковані спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» мають значний досвід в успішному захисті прав та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в господарських судах всіх інстанцій.

В господарському праві існує велика кількість правочинів різного виду, кожен з яких має свої особливості й відрізняється своєю суттю, істотними умовами тощо.  Серед найпоширеніших категорій спорів, що виникають з договорів , можна відзначити такі спори:

  • спори щодо дострокового розірвання договорів, внесення в них змін чи доповнень,
  • спори про визнання договорів недійсними, неукладеними;
  • спори про примусове виконання умов договору в натурі;
  • спори про стягнення заборгованості за договором тощо.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Запевняємо, що не існує ситуацій, з яких неможливо знайти вихід. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до отримання рішення суду. Клієнт отримує судове рішення, яке ухвалене на його користь, у стислі терміни. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична» ви:

  • отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу на найвищому рівні;
  • зможете заощадити свій час та запобігти зайвим нервовим потрясінням;
  • отримаєте реальну інформацію щодо перспектив судового вирішення спору;
  • адвокати Юридичної Компанії «Перша Юридична» нададуть Вам професійну правничу допомогу як при підготовці позовної заяви чи відзиву на отриману позовну заяву, так і при представництві Ваших інтересів в судовому засіданні;
  • отримаєте супровід в подальших діях щодо виконання судового рішення.