З 16 квітня Київ обмежує в’їзд до міста

Оприлюднено Категорії Новини

Відсьогодні, 16 квітня, максимально посилений контроль на основних в’їздах у столицю України – місто Київ. Водіям та пасажирам транспорту на в’їздах до міста перевірятимуть температуру. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Ми встановили 9 пропускних пунктів, де всі авто, що прямують у місто, перевірятимуть медики та правоохоронці. Такі суворі обмеження зумовлені тим, що, за прогнозами медиків, після свят може відбутися різке збільшення кількості хворих на коронавірус. Щоб упередити такий сценарій, щоб не допустити колапсу в лікарнях, ми запроваджуємо такі обмежувальні заходи. Я звертаюся, зокрема, до керівників підприємств, до роботодавців: у найближчі кілька днів максимально забезпечити дистанційну роботу працівників», – наголосив Віталій Кличко.

Мер також нагадав, що за час введення карантину у Києві поліція склала майже 900 протоколів щодо порушників правил обмеження.

Також напередодні, 14 квітня, мер Києва нагадав, що згідно рішення комісії з надзвичайних ситуацій, у поминальні дні всі кладовища Києва будуть закриті, а саме поминання перенесено на 6 червня. 

Як відомо, згідно Постанови КМУ № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Кабінет міністрів доручив Обласним, Київській міській державним адміністраціям встановити особливий режим на в’їздах і виїздах на/з території областей громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а в разі погіршення епідемічної ситуації обмежити переміщення між областями.

Крім того регіонам дозволили створити на в’їздах і виїздах на/з території областей контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, частин та підрозділів Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ, а у разі погіршення епідемічної ситуації, обмежити переміщення між областями.

Автор: Александр Машталяр

Провідний юрисконсульт First Legal, Київ


Ще Новини: