Спори, що виникають із спадкових відносин

Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року.

Одним із основних напрямків діяльності нашої Компанії є представництво інтересів клієнта у суді.  Значну частину судових спорів посідають спори, що виникають із спадкових відносин, адже часто люди через незнання законодавства або нехтуванням його норм припускаються помилок, які згодом доводиться усувати лише у судовому порядку. Фахівці Юридичної компанії «Перша Юридична» володіють спеціальними знаннями та значним досвідом представництва інтересів клієнтів у спадкових спорах. Ми завжди в курсі усіх змін законодавства та судової практики, і робимо все можливо для захисту інтересів клієнта.

Фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» зможуть захистити ваші права та відстояти ваші інтереси, в тому числі, у спорах, пов’язаних із спадкуванням.

            До спорів, пов’язаних із спадкуванням, зокрема, належать:

  • спори щодо спадкування прав на майно;
  • спори щодо пропущення строку для прийняття спадщини;
  • спори щодо усунення від права на спадкування;
  • спори щодо визнання заповіту недійсним, тощо.

До початку представництва інтересів клієнта у суді, фахівці Юридичної компанії «Перша юридична» здійснюють збір необхідної інформації, проводять правовий аналіз ситуації, за необхідності можуть надати попередню оцінку перспективності справи. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе всі обов’язки по збору необхідних доказів від підготовки всіх документів для подачі позову до суду до отримання відповідного судового рішення у справі.

            Скориставшись послугою представництва інтересів фізичних осіб в спорах щодо спадкування у Юридичної компанії «Перша Юридична» Ви:

  • зберігаєте свій час та зусилля;
  • отримуєте якісні та кваліфіковані юридичні послуги: інтереси клієнта є нашим пріоритетом;
  • отримуєте повний спектр послуг з представництва: від первинної консультації до виконання судового рішення.

            Довірте вирішення своїх проблем нам, ми гарантуємо індивідуальний підхід та орієнтованість на результат!