Юридична Компанія «Перша Юридична» є одною з провідних компаній, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг з 2008 року.

Сьогодення не можна уявити без договірних відносин. Будь яка фізична особа щоденно вступає в різноманітні договірні відносини, наприклад придбаваючи щось в магазині чи замовляючи якусь послугу. Тому спори, що виникають з договорів, є найпоширенішою категорією спорів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Звичайно кваліфіковані спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» мають значний досвід в успішному захисті прав та інтересів фізичних осіб у судах загальної юрисдикції.

В цивільному праві існує велика кількість правочинів різного виду, кожен з яких має свої особливості й відрізняється своєю суттю, істотними умовами тощо.  Серед найпоширеніших категорій спорів, що виникають з договорів , можна відзначити такі спори:

  • спори щодо дострокового розірвання договорів, внесення в них змін чи доповнень, визнання договорів недійсними;
  • спори про примусове виконання умов договору в натурі;
  • спори про стягнення заборгованості за договором тощо.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Запевняємо, що не існує ситуацій, які неможливо вирішити. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до отримання рішення суду. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична»:

  • Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу на найвищому рівні;
  • зможете заощадити свій час та запобігти зайвим нервовим потрясінням;
  • Ви отримаєте реальну інформацію щодо перспектив судового вирішення спору;
  • адвокати Юридичної Компанії «Перша Юридична» нададуть Вам професійну правничу допомогу як при підготовці позовної заяви чи відзиву на отриману позовну заяву, так і при представництві Ваших інтересів в судовому засіданні;
  • Ви також можете отримати консультацію щодо здійснення подальших дій для виконання отриманого рішення суду чи повний професійний супровід спеціалістами Юридичної Компанії «Перша Юридична» примусового виконання судового рішення.