Штраф від 17 000 до 51 000 гривень або надайте оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарних власників!

Оприлюднено

Штраф от 17 000 до 51 000 гривен или предоставьте обновленную информацию о конечных бенефициарных собственниках

6 грудня 2019 року був прийнятий новий Закон України № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який зобов’язує всіх юридичних осіб подати державному реєстратору оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності компанії, Закон набере чинності 28.04.2020 р.

В рамках виконання вимог вищевказаного Закону, ми пропонуємо Вам комплекс юридичних дій, а саме підготовка та подання державному реєстратору необхідних документів.

Відмічаємо, що Закон вимагає щорічно протягом 14 календарних днів, починаючи з наступного року з дати державної реєстрації юридичної особи, подавати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Крім того, при виникненні будь-яких змін в структурі власності юридичної особи, державному реєстратору необхідно подавати документи, що підтверджують ці зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення. 

Розмір штрафів за неподання або несвоєчасне подання підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника у розмірі від 17 000 до 51 000 гривень.


Ще Новини: