Адміністративні спори

            Юридична Компанія «Перша Юридична» працює в сфері надання юридичних послуг з 2008 року.

    Одним із основних напрямків діяльності нашої Компанії є представництво інтересів клієнта у адміністративному суді, оскільки чималу частину судових спорів посідають саме адміністративні спори, які належать до юрисдикції адміністративних судів. Особливістю даних спорів є те, що вони виникають між державними органами з одного боку і юридичними або фізичними особами з іншого боку і регулюються адміністративно правовими нормами (Кодексом адміністративного судочинства України).

Фахівці Юридичної компанії «Перша Юридична» надають широкий спектр послуг від консультування до представництва інтересів клієнта у суді незалежно від складності справи та інстанційності (місцевий суд, апеляційний суд, Касаційний адміністративний суд).

Юридичної компанія «Перша Юридична» готова відстояти ваші інтереси під час розгляду адміністративних спорів, найбільш поширеними серед яких, на наш погляд, є наступні категорії спорів:

  • спори про оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади;
  • спори про оскарження рішень податкових органів;
  • спори про оскарження дій органів Держпраці;
  • спори, повязані з прийняттям громадян на публічну службу, її проходженням, звільненням з публічної служби.

            До початку представництва інтересів клієнта у суді, фахівці Юридичної компанії «Перша юридична» здійснюють збір необхідної інформації, проводять правовий аналіз ситуації, за необхідності можуть надати попередню оцінку перспективності справи. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе всі обов’язки по збору необхідних доказів від підготовки всіх документів для подачі позову до суду до отримання відповідного судового рішення у справі.

            Скориставшись послугою з представництва інтересів фізичних осіб в адміністративних спорах у Юридичної компанії «Перша Юридична» Ви:

  • зберігаєте свій час та зусилля;
  • отримуєте якісні та кваліфіковані юридичні послуги: інтереси клієнта є нашим пріоритетом;
  • отримуєте повний спектр послуг з представництва: від первинної консультації до представництва та захисту ваших інтересів у суді;
  • за вашим бажанням ми забезпечимо виконання судового рішення в процесі виконавчого провадження.

            Довірте вирішення своїх проблем нам, ми гарантуємо індивідуальний підхід та орієнтованість на результат!