Оскарження рішень органів ДАБК

Державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється у порядку проведення планових та позапланових перевірок за територіальним принципом. Посадові особи органів державного архітектурно-будівельного контролю (далі – органи ДАБК) під час проведення таких заходів контролю мають право, зокрема:

1) безперешкодного доступу до об’єктів будівництва;

2) складати протоколи про вчинення правопорушень, акти перевірок та накладати штрафи відповідно до закону;

3) у разі виявлення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, містобудівних умов та обмежень, затвердженого проекту або будівельного паспорта забудови земельної ділянки видавати обов’язкові для виконання приписи.

            Часто такі заходи контролю, що проводяться органами ДАБК, призводять до прийняття протиправних рішень, які доводиться оскаржувати у суді. В процесі судового оскарження  прийнятих рішень вам не обійтися без професійної правничої допомоги, яку може надати вам Юридична компанія «Перша Юридична».

Обираючи Юридичну Компанію «Перша Юридична» Ви, обираєте ряд переваг, які полягають у наступному:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді;
  3. Під час надання правової допомоги Клієнту Юридична Компанія «Перша Юридична» керується виключно пріоритетністю інтересів клієнта у мінімальні для клієнта строки;
  4. Фахівці нашої Компанії (за бажанням клієнта) здійснюють комплексний супровід ведення справи у суді – від підготовки всіх необхідних документів для подачі позову до отримання судового рішення по справі та забезпечення його виконання (за бажанням клієнта).

            В будь-якому випадку, кожна окрема ситуація є унікальною, а тому потребує її попереднього аналізу, детального вивчення її фахівцями та визначення алгоритму подальших дій з урахування особливостей конкретних обставин справи.

     Юридична Компанія «Перша Юридична» пропонує наступний комплекс послуг із представництва інтересів клієнта під час розгляду спорів, пов’язаних із оскарженням органів  ДАБК:

•   Правовий аналіз ситуації, яка склалась, консультування (усне або письмове), формування правової позиції;

•   Збір та/або пошук доказів для належного захисту інтересів клієнта, зокрема, шляхом направлення адвокатських запитів;

•   Формування пакету необхідних документів для звернення до суду із адміністративним позовом;

• Складання адміністративного позову про оскарження рішення, прийнятого органом ДАБК;

•   Судове представництво інтересів клієнта під час розгляду судом першої інстанції адміністративного позову, що включає до себе: участь у судових засіданнях, підготовка всіх процесуальних документів, тощо;

            Наші фахівці здійснюють представництво інтересів клієнта в адміністративному суді незалежно від інстанції (апеляційній та касаційній інстанції).

     Звертаючись до Юридичної Компанії «Перша Юридична», Ви довіряєте вирішення своїх питань фахівцям, які мають значний досвід судового представництва, що дозволяє максимально ефективно захистити порушені права клієнта з урахуванням останньої судової практики, зокрема, у справах, що стосуються оскарження рішень органів ДАБК.