Оскарження податкових повідомлень-рішень

            Оскарження податкових повідомлень-рішень є однією із найбільш поширених категорій справ, що розглядаються в порядку адміністративного судочинства.  Разом з тим, до початку процедури оскарження податкового повідомлення рішення у судовому порядку варто розуміти, що податкові повідомлення рішення можуть бути оскаржені і в досудовому (адміністративному) порядку – до контролюючого органу вищого рівня.  Строк оскарження податкових повідомлень –рішень в адміністративному порядку  становить – 10 робочих днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується. При цьому варто враховувати, що у випадку пропущення платником податків строку на адміністративне оскарження з поважних причин, такий строк може бути поновлений контролюючим органом вищого рівня протягом 6 місяців з дати закінчення десятиденного строку на його оскарження.

Обираючи Юридичну Компанію «Перша Юридична» Ви, обираєте ряд переваг, які полягають у наступному:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді;
  3. Під час надання правової допомоги Клієнту Юридична Компанія «Перша Юридична» керується виключно пріоритетністю інтересів клієнта у мінімальні для клієнта строки;
  4. Фахівці нашої Компанії (за бажанням клієнта) здійснюють комплексний супровід ведення справи у суді – від підготовки всіх необхідних документів для подачі позову до отримання судового рішення по справі та забезпечення його виконання (за бажанням клієнта).

            В будь-якому випадку, кожна окрема ситуація є унікальною, а тому потребує її попереднього аналізу, детального вивчення її фахівцями та визначення алгоритму подальших дій з урахування особливостей конкретних обставин справи.

     Юридична Компанія «Перша Юридична» пропонує наступний комплекс послуг із представництва інтересів клієнта під час розгляду спорів, пов’язаних із оскарженням податкових повідомлень-рішень та інших рішень податкових органів:

•   Правовий аналіз ситуації, яка склалась, консультування (усне або письмове), формування правової позиції;

•   Збір та/або пошук доказів для належного захисту інтересів клієнта, зокрема, шляхом направлення адвокатських запитів;

•   Формування пакету необхідних документів для звернення до суду із адміністративним позовом;

• Складання адміністративного позову про оскарження рішення, прийнятого контролюючим органом;

•   Судове представництво інтересів клієнта під час розгляду судом першої інстанції адміністративного позову, що включає до себе: участь у судових засіданнях, підготовка всіх процесуальних документів, тощо.

            Наші фахівці здійснюють представництво інтересів клієнта в адміністративному суді незалежно від інстанції (апеляційній та касаційній інстанції).

     Звертаючись до Юридичної Компанії «Перша Юридична», Ви довіряєте вирішення своїх питань фахівцям, які мають значний досвід судового представництва, що дозволяє максимально ефективно захистити порушені права клієнта з урахуванням останньої судової практики.