Спори у сфері публічних закупівель

Станом на сьогоднішній день, чи не кожний суб’єкт господарювання обізнаний щодо можливості постачання товарів, робіт та/або послуг для суб’єкта публічних закупівель із використанням електронної системи закупівель, на кшталт Prozorro. При цьому, обов’язковим етапом вищевказаної системи є укладення договору про публічні закупівлі між замовником та переможцем такої процедури закупівлі. Проте, на жаль, навіть у випадку максимальної відкритості процедури закупівлі, учасник процедури закупівлі або його переможець не застраховані від зловживань замовника, або перевищення службових повноважень його представника під час укладення або виконання умов договору про публічні закупівлі.

Вищевикладене підтверджує факт невпинного зростання кількості судових спорів  у сфері публічних закупівель, зокрема, спорів щодо визнання незаконною бездіяльності замовника публічних закупівель щодо неукладення договору (або щодо визнання такого рішення замовника незаконним); спорів щодо визнання договору про публічні закупівлі недійсним; спорів щодо внесення змін до договору про публічні закупівлі тощо.

Крім того, варто звернути увагу на актуальність  прийняття заходів забезпечення позову у даній категорії справ. Адже, у випадку оскарження учасником/переможцем процедури закупівлі діючого договору про публічні закупівлі, його виконавець (переможець процедури закупівлі) може бути притягнутий до відповідальності за дострокове припинення (прострочення) виконання зобов’язання, встановленого таким договором. У такому випадку, не зайвим стане подання клопотання про забезпечення позову шляхом заборони виконання умов договору.  Спеціалісти Юридичної Компанії «Перша Юридична» допоможуть підготувати обґрунтовану заяву про забезпечення позову з метою уникнення порушення інтересів клієнта Компанії на етапі до прийняття рішення по судовій справі.

      Вибір Юридичної Компанії «Перша Юридична» є, безперечно, перевагою для клієнта з огляду на наступне:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Юридичної Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді у спорах, пов’язаних із веденням останніми господарської діяльності, в тому числі, під час укладення та/або виконання господарських договорів;
  3. Фахівці нашої Юридичної Компанії здійснюють супровід процедури виконання рішення суду у справах щодо здійснення публічних закупівель.

Перед початком надання послуги фахівець нашої Юридичної Компанії проводить правовий аналіз ситуації та надає клієнту консультацію (усну або письмову). Запевняємо, що не існує ситуацій, які неможливо вирішити. Після погодження із клієнтом умов співпраці ми беремо на себе тягар збору усіх необхідних доказів від початку розгляду судової справи до виконання рішення суду. За необхідності, фахівці Юридичної Компанії «Перша Юридична» також компетентні представляти інтереси клієнта під час виконавчого провадження. Ми володіємо відповідним досвідом.

Звернувшись до Юридичної Компанії «Перша Юридична»:

•      Ви зберігаєте свій час;

•      Ви зберігаєте свої нервові клітини;

•      Ви отримуєте рішення суду з максимально вигідного вирішення проблеми, на Вашу користь;

•      Ви, знову ж-таки, зберігаєте свій час під час процедури виконання рішення суду, довіривши її супровід Юридичній Компанії «Перша Юридична».