Складання і аналіз договору в сфері будівництва

Юридична компанія “Перша Юридична” більше ніж 11 років зарекомендувала себе такою, що спеціалізується на врегулюванні договірних відносин різного характеру. Під нашим супроводом було розпочате будівництво та вчасно введено в експлуатацію тисячі квадратних метрів нерухомого майна. Значною мірою цей успіх зумовлений відповідальним ставленням до укладення договорів пов’язаних з будівництвом, адже їх кількість та різноманіття під час кожного проекту є надзвичайно великою. 

Будівельна галузь є вагомою частиною господарського права України. Договорами, що стосуються будівельної галузі є: договори генерального підряду, договори на виконання проектних робіт, договори на здійснення авторського нагляду, договори на здійснення технічного нагляду, договори підряду та багато інших.  Усі вони мають різні істотні умови, порядок укладення, виконання тощо. Окремо слід відзначити, що виконання будівельних робіт певного класу наслідків потребує будівельної ліцензії, а виконання проектних робіт – кваліфікаційного сертифікату. У зв’язку з цим відповідальний підхід клієнта до підписання вищезгаданих договорів є запорукою захисту його інтересів у ході їх виконання. 

Додатково наші фахівці можуть провести авторизацію майбутнього контрагента клієнта, що включає в себе перевірку контрагента у публічних реєстрах (Реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиний державний реєстр судових рішень, Державний реєстр боржників тощо), перевірку повноважень керівника контрагента на укладення договору, історія господарської діяльності контрагента тощо. Авторизація контрагента є запорукою успішних ділових відносин між сторонами договору.

Звернувшись до Юридичної компанії “ Перша Юридична ” за послугою з розробки договору пов’язаного з будівництвом Ви отримаєте індивідуальний підхід та якісний результат!