Оскарження рішень податкових органів

Юридична компанія «Перша Юридична» здійснює успішне судове представництво інтересів фізичних осіб у податкових спорах з 2008 року. Фахівці нашої компанії постійно удосконалюють свій професійний рівень та володіють вагомим досвідом у зазначеній сфері. Інтереси клієнта є нашим пріоритетом, саме тому Юридична компанія «Перша Юридична» є вибором значної кількості клієнтів у практиці вирішення податкових спорів за участю фізичних осіб.

Практика податкових спорів за участю фізичних осіб є надзвичайно актуальною на сьогоднішній день. Відповідно до норм діючого податкового законодавства, фізичні особи (які не мають статусу фізичної особи-підприємця) є платниками ряду податків: земельний податок, податок на нерухоме майно, що відмінне від земельної ділянки, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір тощо. Зазначені види податків суттєво відрізняються одне від одного за багатьма ознаками: об’єктом оподаткування, ставками, порядком нарахування та сплати, пільгами та підставами звільнення від сплати, особливостями декларування тощо. Таке різноманіття податків та низький рівень знань податкового законодавства серед фізичних осіб, нерідко призводить до порушення прав осіб контролюючими (податковими) органами, яке призводить до сплати надмірної кількості податків або й до нарахування штрафних санкцій. Зазвичай адміністративний спосіб оскарження рішень податкових органів не дає бажаного результату, а тому єдиним способом захисту прав платника податків є звернення до адміністративного суду з позовною заявою.

Послуга з представництва інтересів фізичних осіб у спорах про оскарження рішень податкових органів у Юридичній компанії «Перша Юридична» включає:

  • юридичний аналіз документів наданих клієнтом та попереднє консультування;
  • підготовка правової позиції та її узгодження з клієнтом;
  • збирання доказів (у тому числі за допомогою подачі адвокатських запитів);
  • підготовка та подача позовної заяви до суду, допомога зі сплатою судового збору;
  • представництво інтересів клієнта під час судових засідань, в тому числі підготовка та подача заяв з процесуальних питань;
  • консультування на етапі виконання судового рішення.

За домовленістю з клієнтом Юридична компанія «Перша Юридична» може здійснити представництво інтересів клієнта під час апеляційного та касаційного провадження, а також під час процедури виконання судового рішення.

Представництво інтересів фізичних осіб у спорах  про оскарження рішень податкових органів на сьогодні є надзвичайно актуальним у системі адміністративних спорів. На думку спеціалістів Юридичної компанії «Перша Юридична», саме індивідуальний підхід є першою запорукою успіху у податкових спорах, адже кожен клієнт та його ситуація є унікальними.  Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб захистити інтереси наших клієнтів.