Спори у сфері захисту прав споживачів

Невпинне зростання кількості малого бізнесу, зокрема, бізнесу у сфері електронної комерції зумовлює зростання попиту на товари, роботи та послуги. Водночас із актуальністю вказаної сфери бізнесу, невпинно зростає також кількість запитів до Юридичної Компанії «Перша Юридична» щодо надання правової допомоги під час вирішення спору у сфері захисту прав споживачів.

Вибір Юридичної Компанії «Перша Юридична» є, безперечно, перевагою для клієнта з огляду на наступне:

  1. Юридична Компанія «Перша Юридична» надає юридичні послуги з 2008 року;
  2. Фахівці нашої Компанії мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді з питань розгляду спорів різної категорії складності, зокрема, спорів у сфері захисту прав споживачів;
  3. Фахівці нашої Компанії (за бажанням клієнта) здійснюють комплексний супровід ведення справи у суді: від підготовки заяви з необхідними документами до суду до отримання рішення суду у справах про захист прав споживачів.

Необхідність звернення клієнта Юридичної Компанії «Перша Юридична», здебільшого, викликана різними підставами, зокрема: неякісне виконання робіт, або надання послуг без укладення письмового договору із його виконавцем, або відмова продавця товарів щодо безоплатного усунення  виявлених недоліків продукції протягом її гарантійного строку, або відмова виконавця надавати послугу оплачену замовником на умовах 100% передоплати тощо. У будь-якому із вищевказаних випадків, спеціалісти Юридичної Компанії мають досвід успішного захисту порушених прав клієнта у відповідності до чинного законодавства України.

Отже, з метою вирішення спорів у сфері захисту прав споживачів Юридична Компанія «Перша Юридична» пропонує наступний комплекс послуг із судового представництва та захисту прав та інтересів клієнта:

•   Правовий аналіз ситуації, яка склалась, консультування (усне або письмове), формування правової позиції;

•   Збір та/або пошук доказів для належного захисту інтересів клієнта, зокрема, шляхом направлення адвокатських запитів;

•   Формування пакету документів для звернення до суду із цивільним позовом;

•   Складання цивільного позову про захист прав споживача;

•   Судове представництво інтересів клієнта під час розгляду судом першої інстанції позовної заяви, що включає до себе: участь у судових засіданнях, підготовка необхідних процесуальних документів для успішного розгляду справи у суді тощо;

•   Надання покрокової інструкції щодо порядку виконання рішення суду, або, за додатковим запитом клієнта, представництво інтересів клієнта під час процедури виконавчого провадження.

У разі необхідності, наші спеціалісти також представляють інтереси клієнта під час розгляду судової справи як у суді першої інстанції, так само й у суді апеляційної, та/або касаційної інстанцій.

Впевнені, що звертаючись до нашої Компанії із запитом щодо надання правової допомоги у зв’язку із порушенням прав фізичної особи як споживача, такий клієнт, безперечно, зберігає свій час та нервові клітини у боротьбі із недобросовісним продавцем товарів, або надавачем послуг, або виконавцем робіт. Крім того, невід’ємною складовою надання послуги із вирішення вищевказаного спору є вчинення спеціалістами Юридичної Компанії «Перша Юридична» необхідних дій, покликаних на відшкодування збитків, та/або моральної шкоди (в залежності від ситуації, що складається).