Корпоративні спори

Юридична компанія «Перша Юридична» здійснює успішне судове представництво інтересів юридичних осіб в господарських спорах з 2008 року.

            Одним з ключових напрямків судового представництва у Юридичній компанії «Перша Юридична» є представництво інтересів у корпоративних спорах. Корпоративними спорами прийнято вважати спори між: власне юридичною особою та засновником (учасником/акціонером тощо) або безпосередньо між засновниками (учасниками/акціонерами) юридичної особи. В практиці корпоративних спорів, найчастіше до Юридичної компанії «Перша Юридична» звертаються клієнти, з метою оскарження рішень загальних зборів учасників господарських товариств, тобто оспорювання управлінських рішень, які можуть порушувати права інших учасників юридичної особи, або й права безпосередньо юридичної особи. Активний розвиток практики корпоративних спорів в Україні також зумовлений змінами до законодавства, що регулюють зазначені сферу, наприклад запровадження понять значного правочину, правочину з заінтересованістю, кінцевого бенефіціарного власника тощо.

Спеціалісти Юридичної компанії «Перша Юридична» володіють спеціальними знаннями та значним досвідом представництва інтересів юридичних осіб у корпоративних спорах. Ми завжди в курсі усіх змін до корпоративного права та судової практики, та робимо все можливо для захисту інтересів клієнта.

Скориставшись послугою представництва інтересів юридичних осіб в корпоративних спорах у Юридичної компанії «Перша Юридична» Ви:

  • отримуєте якісні та кваліфіковані юридичні послуги: інтереси клієнта є нашим пріоритетом;
  • отримуєте повний спектр послуг з представництва: від первинної консультації до виконання судового рішення;
  • економите свій час та зусилля.

Юридична компанія «Перша Юридична» – завжди на захисті Ваших інтересів!