Спори щодо усунення перешкод у користуванні майном

Юридична компанія «Перша Юридична» здійснює успішний захист інтересів юридичних осіб у земельних спорах з 2008 року.

            Одним з напрямків практики вирішення земельних спорів Юридичної компанії «Перша Юридична» є представництво інтересів юридичних осіб у спорах щодо усунення перешкод у користуванні майном (земельною ділянкою). За зазначеною послугою до нашої компанії звертаються як власники земельних ділянок, так і належні користувачі земельних ділянок, право користування яких зареєстроване у Державному реєстрі речових прав. Порушення права користування земельною ділянкою може полягати у багатьох аспектах, наприклад у самовільному захопленні земельної ділянки шляхом зведення будівель чи споруд або ведення господарської діяльності, порушення меж земельної ділянки, забороною доступу (проходу) до земельної ділянки тощо. При чому, нерідко порушниками права користування є  власники земельних ділянок. Вирішити спірну ситуацію шляхом переговорів або за допомогою незалежного медіатора вдається далеко не завжди через небажання сторін йти на поступки, а тому єдиним ефективним способом захисту для постраждалої сторони є звернення до суду.

Послуга Юридичної компанії «Перша Юридична» з представництва інтересів юридичних осіб у спорах щодо усунення перешкод у користуванні майном (земельною ділянкою) включає:

  • юридичний аналіз документів наданих клієнтом;
  • підготовка правової позиції та її узгодження з клієнтом, здійснення консультування;
  • збирання доказів (у тому числі за допомогою адвокатських запитів та шляхом доступу до Державного реєстру речових прав);
  • підготовка та подача позовної заяви до суду, допомога зі сплатою судового збору;
  • представництво інтересів клієнта під час судових засідань, в тому числі підготовка та подача заяв з процесуальних питань;
  • супроводження під час виконання судового рішення.

За домовленістю з клієнтом Юридична компанія «Перша Юридична» може здійснити представництво інтересів клієнта під час апеляційного та касаційного провадження.

Право користування майном (земельною ділянкою) на власний розсуд є одним із фундаментальних речових прав, що дозволяє користувачу сповна використовувати об’єкт та отримувати від нього максимальну вигоду. У разі наявності підстав вважати, що Ваші права порушені ми радимо звертатися до професіоналів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб захистити інтереси наших клієнтів.