Розробка договору оренди нерухомого майна

Юридична компанія “First Legal” більше ніж 11 років зарекомендувала себе такою, що спеціалізується на врегулюванні договірних відносин різного характеру. Договірне право є одним із основних напрямків діяльності нашої компанії. 

Правовідносини з оренди нерухомого майна потребують особливої уваги з боку юристів, оскільки їх предметом виступають дороговартісні речі. Тому, перед тим як укласти договір оренди нерухомості, необхідно обов’язково звернутися до кваліфікованих юристів, які зможуть об’єктивно оцінити ситуацію та рекомендувати внесення необхідних правок до договору. Підписання неналежно підготовленого договору оренди може бути однаково негативним як для орендодавця (несвоєчасне отримання плати за користування, використання нерухомості не за його призначенням, відсутність можливості перевірити стан об’єкта нерухомості), так і для орендаря (невідповідність стану нерухомості опису, що зазначений у договорі, перешкоди у користуванні майном або втрата права користування майном).   

Вихідними даними для належно підготовленого договору оренди нерухомого майна є:

  • найменування та реквізити сторін договору;
  • предмет договору, його якісні характеристики, адреса;
  • розмір та порядок внесення орендної плати;
  • строк договору оренди;
  • порядок приймання-передачі об’єкта нерухомості;
  • порядок відновлення орендованого майна.

Перелік вихідних даних змінюється відповідно до типу нерухомого майна, а також в залежності від того, хто є сторонами договору.

Також варто перевірити об’єкт нерухомості у публічних державних реєстрах щодо відсутності речових прав третіх осіб на вказаний об’єкт, а також на предмет наявності у орендодавця права на передачу майна в користування.

Додатково наші фахівці можуть провести авторизацію майбутнього контрагента клієнта, що включає в себе перевірку контрагента у публічних реєстрах (Реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиний державний реєстр судових рішень, Державний реєстр боржників тощо), перевірку повноважень керівника контрагента на укладення договору, історія господарської діяльності контрагента тощо. Авторизація контрагента є запорукою успішних ділових відносин між сторонами договору.

Звернувшись до Юридичної компанії “First Legal” за послугою з розробки договору оренди нерухомого майна Ви отримаєте індивідуальний підхід та якісний результат!